O firmě

Sídlo a provozovna firmy je ve Velké Bíteši v místní části Bezděkov.

Díky materiálně-technickému zázemí a profesionalitě zaměstnanců jsme schopni rychle a pružně řešit jakékoliv potřeby zákazníků v oboru výroby výlisků z plastických hmot.

Zabýváme se vstřikováním termoplastů na strojích s uzavírací silou 50 – 300 tun, na nichž jsme schopni vyrábět výlisky ze všech druhů termoplastů, včetně náročných aplikací na přesnost. Provádíme technologii vstřiko-vyfukování, která slouží např. k výrobě kosmetických kelímků.

Stálým a prvořadým cílem firmy je nabízet našim partnerům práce v nejvyšší kvalitě za přiměřenou cenu.
Zajišťujeme montážní operace, spolupracujeme se zákazníky v automobilovém průmyslu, kde rozhodují inovace a vysoké požadavky na kvalitu.
Za úkol si klademe produkovat kvalitní výrobky bez kompromisů a zákazníkům poskytovat excelentní služby.
Vyrábíme plastové výrobky na vstřikovacích lisech značky ARBURG a příslušných periferiích. Je zajištěn 3 směnný provoz a jsme schopni flexibilně reagovat na potřeby zákazníka s dodávkami dle jeho potřeby:

  • primární důraz je kladen na kvalitu výlisků, termíny dodávek a spokojenost zákazníka
  • výrobu zajišťujeme z materiálů dle požadavku zákazníka
  • spolupracujeme s výzkumným ústavem polymerů Brno
  • dlouholetá zkušenost s konstrukcí forem dle zakázkových požadavků
  • konstrukci a servis forem zajišťujeme v kooperaci s našimi dlouholetými dodavateli, jež patří mezi špičky v oboru

Naše výroba je zaměřena na stavebnictví (lišty na parapety), kosmetický průmysl (uzávěry a kelímky), elektrotechnický průmysl (krabičky na kondenzátory a tištěné spoje), automobilový průmysl (prototypové díly), nábytkářské plasty, armáda ČR a jiné.
Lišíme se v osobním přístupu ke každému zákazníku, flexibilitě, pružnosti a 20letým zkušenostem v oboru.
Měření kvality probíhá podle požadavků zákazníka (digitální posuvky, hloubkoměry, kalibry, digitální váhy, referenční vzorky).

Reference

Alpa a.s. Velké Meziříčí, Paramont s.r.o. Velké Meziříčí, ACO Přibyslav, Philippsthal Německo, Innomia a.s. Jaroměř, Almeto s.r.o. Polná, Osmont s.r.o. Jihlava, Hettich ČR Žďár nad Sázavou a další.

o_nas